سالن ماساژ باران بهترین در ارائه خدمات ماساژ

مرکز ماساژ درمانی باران با پرسنل مجرب آماده ی خدمت رسانی در زمینه ی انواع ماساژ سوئدی, ماساژ ریلکسیشن, ماساژ فرم دهی بدن, ماساژ لاغری و... در اصفهان می باشد

ماساژ تایلندی در اصفهان

مجموعه ماساژ باران بصورت تخصصی در زمینه انواع ماساژ ها بخصوص ماساژ تایلندی در شهر اصفهان فعالیت می کند .

ماساژ تایلندی نوعی از ماساژ است که با مهارت دست ماسورهمراه می باشد که در آن فشار ملایم در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام میگردد.از جمله فواید ماساژ تایلند کاهش استرس، افزایش انرژی و بهبود عملکردهای ورزشی است.

در ماساژ تایلندی از فشار ملایم و تکنیک های کشش برای آرام کردن کل بدن استفاده میشود و این خود، یک روش درمانی باستانی است که قدمت آن به حدود 2500 - 7000 سال پیش برمی گردد.

فواید ماساژ تایلندی:

کاهش استرس:

استرس زیاد بر سلامت روانی و جسمی تاثیر منفی میگذارد. استرس ممن یا طولانی مدت منجر به بیماری های جدی از جمله افسردگی و بیماری های قلبی و عروقی میشود. مطالعه ای که در سال های اخیر انجام شد، نشان داد که ماساژ تایلندی به طور قابل توجهی سطح استرس خاص موجود را کاهش می دهد

بهبود عضلات حرکتی:

یکی از بخش های یوگا ماساژ تایلندی  است که استرس را کاهش داده و گردش خون رابهت میکند.با کشش ملایم و آرام انعطاف پذیری فرد را در طول زمان افزایش یافته و امکان حرکت بیشتری را فراهم می آورد.

تسکین سردرد:

نوع خاصی از ماساژ تایلندی که شامل اعمال فشار برای کانال های خاص انرژی است بری تسکین درد مناسب میباشد.. مطالعه ای در سال های اخیرنشان داد که ماساژ کورت(نوع خاصی از ماساژ تایلندی)، یک روش  درمانی موثر برای افرادبا سردرد مزمن است.

بهبود گردش خون:

ماساژ تایلندی گردش خون و بافت لنفاوی را از طریق استفاده از کشش های ملایم  افزایش داده و. اورزشی مثل یوگا شامل افزایش گردش خون است که بافت های بدن را سرشار از اکسیژن می کند. این کار به رشد سلولها و سلامت قلبکمک شایانی می کند.

 

همشهریان عزیز اصفهانی از طریق لینک زیر می توانید بصورت انلاین ماساژ تایلندی را رزرو نمایید

http://massagebaran.com/reserve