سالن ماساژ باران بهترین در ارائه خدمات ماساژ

مرکز ماساژ درمانی باران با پرسنل مجرب آماده ی خدمت رسانی در زمینه ی انواع ماساژ سوئدی, ماساژ ریلکسیشن, ماساژ فرم دهی بدن, ماساژ لاغری و... در اصفهان می باشد

خواص روغن ماساژ

- روغن ماساژ نباید خیلی غلیظ و چسبناک باشد. همچنین می بایست از عصاره ی گیاهان تولید شده و دارای کم ترین میزان ناخالصی باشد. - روغن ماساژ نباید چسبدگی زیادی داشته باشد و به خوبی و آسانی جذب بدن بشود.

- تعدادی از روغن های ماساژ مانند روغن شاهدانه اثر خشک کنندگی بر روی پوست بدن دارند و خیلی سریع خشک می شوند و همچنین امکان دارد به پوست بدن احساس خشک شدن و زبری بدهد. این حالت ممکن حس ناخوشایندی در فرد ماساژ گیرنده ایجاد کنند.

- بوی خوش روغن ماساژ فاکتور بسیار مهمی در ماساژ دادن می باشد. به همین دلیل سعی کنید بوی ناخوشایند این روغن ها را با اضافه کردن اسانس روغن های خوشبو از بین ببرید.

- میزان مرطوب کنندگی روغن ماساژ بسیار اهمیت دارد. روغن هایی که رطوبت زیادی دارند باعث نرمی و لطافت پوست به مدت طولانی بر روی بدن می شوند.

روغن بادام شیرین مناسب ترین روغن برای ماساژ: روغن بادام جزء یکی از بهترین روغن های ماساژ برای بدن می باشد. دارای قدرت جذب فوق العاده است و برای مدت زمان طولانی خواص آن بر روی پوست بدن باقی می ماند.